Ралійне авто Коліна МакРея пустять з молотка

Aукціoнний будинoк Silverstone вистaвить нa лютнeві тoрги Race Retro Competition Car Sale рaлійний Ford Focus, нa якoму в 1999 році виступав шотландський гонщик Колін МакРей. Автомобіль, який взяв участь в 11 етапах чемпіонату світу з ралі, оцінили в 120 000-140 000 фунтів стерлінгів.

Виставлений на продаж Focus – це машина з номером шасі "68335", яка належала команді M-Sport. Вперше вона вийшла на старт під час іспанського етапу світового чемпіонату. Пізніше автомобіль взяв участь в інших етапах світової першості.

Розроблений в умовах найсуворішої таємності, Ford Focus WRC був побудований на базі дорожньої моделі. Автомобіль оснащувався дволітровим турбованим мотором Zetec E 16V, віддача якого становила 335 кінських сил і 550 Нм крутного моменту. Агрегат поєднувався з шестиступінчастою секвентальною коробкою передач XTrac. 

Крім цього, гоночний Focus комплектувався системою повного приводу, трьома активними диференціалами, восьмипоршневими гальмами Brembo і регульованими стабілізаторами поперечної стійкості.

В кінці грудня минулого року дорожню версію ралі-кара Lancia Stratos продали за 475 000 доларів. Перед торгами на купе перебрали підвіску і карбюратор, а також встановили нові гальмівні диски та шини Michelin, як в оригінальній моделі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.