6 легендарних ралійних авто, які можна придбати…

Зa скільки і як купити aвтoмoбілі світoвoгo чeмпіoнaту з рaлі від 1982 рoку.

Кoжeн, xтo любить швидку їзду, зaвжди мріяв спрoбувaти свoї сили в світoвoму рaлі. Щoб виступити в пoдібнoму чeмпіoнaті aбo йoгo лoкaльній вeрсії, пoтрібeн відпoвідний aвтoмoбіль. Звичaйнo, мoжнa купити стaрeнький Ford Focus aбo Toyota Corolla, а потім покращувати їх. Або придбати вже підготовлений для гонок автомобіль з багатою історією. Ринок таких машин не дуже великий, проте там трапляються унікальні лоти на кшталт Metro 6R4. Ми вивчили інтернет-аукціони щоб зрозуміти, що і за скільки можна купити.

Subaru Impreza WRC

Ціна: € 145 000

Потужність: 320 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2004

Без перебільшення, легендарний автомобіль, який мріяла мати будь-яка людина, яка хоч трохи цікавиться автоспортом. Впізнаване забарвлення, брутальний звук мотору і «золоті» диски – на цій машині виступали Мікко Хірвонен і Петтер Солберг.

Lancia Delta HF Group A

Ціна: € 295 000

Потужність: 400 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1992

Легенда світового ралі. За її кермом свій перший і єдиний титул в WRC завоював в 1994-му Дідьє Оріоль. Всього на Delta було виграно 64 перегонів, а заводу ця модель принесла шість Кубків конструкторів.

LADA 2105 VFTS

Ціна: € 10 000-15 000

Потужність: 170 кінських сил

Привід: задній

Рік виробництва: 1982

ВАЗ-2105 став найбільш успішним проектом Вільнюської фабрики транспортних засобів – першого в СРСР автомобільного тюнінг-ательє. Машина навіть була омологована для виступу в групі B світового ралі, але в ній LADA 2105 VFTS виступити так і не встигла: категорія була закрита.

Mitsubishi Lancer Evo IX

Ціна: € 45 900

Потужність: 280 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2006

Увібравши в себе краще від попередників, Mitsubishi Lancer Evo IX стала гідним конкурентом Citroen C4, Ford Focus і Subaru Impreza. У 2008 році в чемпіонаті WRC на цьому автомобілі брав участь Євген Новіков.

MG Metro 6R4

Ціна: 130 000

Потужність: 500 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1986

Одна з легенд групи B. На заході цього класу інженери Austin Rover готували автомобіль потужністю 700 кінських сил, однак вийти на старт він так і не встиг. Колишній пілот ралі і ралі-кросу Уїлл Голлоп згадує: «Вперше сівши за кермо MG Metro 6R4, я не міг повірити в те, наскільки хороший був цей автомобіль. Повний привід дозволяв навіть на ґрунтовці розганятися швидше, ніж мої колишні машини на асфальті».

Ford Fiesta WRC

Ціна: € 450 000

Потужність: 300 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2011

Ford Fiesta – один з найпопулярніших, на даний момент, автомобілів у світовому ралі. Свого часу на ньому виступали Ярі-Матті Латвала, Петтер Солберг, Дані Сордо, Юхо Ханнінен і Мікко Хірвонен. У нинішньому сезоні за кермо Ford Fiesta пересів чинний чемпіон Себастьян Ожьє, який може привести M-Sport до першого Кубку конструкторів.

Інформація https://www.redbull.com

АВТОНОВИНИ

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.